Aktualności

26.08-27.08.2020 Dni adaptacyjne

26.08-27.08.2020 Dni adaptacyjne

Szanowni Państwo,
Serdecznie zapraszamy dzieci, które od 1 września 2020 roku rozpoczną edukację przedszkolną, wraz z opiekunem na zajęcia adaptacyjne organizowane w naszym przedszkolu w dniach 26 i 27 sierpnia 2020.

22.05.2020 Listy przyjęć Rekrutacja 2020/2021 – listy kandydatów nieprzyjętych

22.05.2020 Listy przyjęć Rekrutacja 2020/2021 – listy kandydatów nieprzyjętych

Lista kandydatów nieprzyjętych

Przedszkole Niepubliczne „Progresja” II Oddział ogólnodostępny – trzylatki 2017

Imię

Nazwisko

Gloria Babik
Marek Banaśkiewicz
Jan Bartosiewicz
Antonina Bas
Zofia Bobowska
Maksymilian Borkowski
Tymoteusz Byzdra
Franciszek Czarnocki
Natalia Daroszewska
Lilianna Dębniak
Dominik Duda
Dominika Dzierżanowska
Aleksander Freund
Aleksandra Gadkowska
Wojciech Gajdzicki
Adam Gryciuk
Leonard Harmas
Nikodem Harmas
Piotr Jankowski
Mikołaj Jaromin
Zuzanna Jaworska
Jan Kot
Przemysław Kowalczyk
Mikołaj Krawczyk
Sara Królak
Zofia Krupa
Oliwia Księżyk
Mieszko Kusion
Lila Latoszek
Piotr Lewis
Amelia Łukasiewicz
Franciszek Makarewicz
Monika Makina
Kacper Marciniak
Jakub Marzęta
Wanda Młodzianka
Alicja Myszkiewicz
Agnieszka Niemirowska
Helena Ożdżeńska-Wacławska
Wojciech Pakieła
Pola Pakuła
Łukasz Pieczarko
Jagoda Podgajna
Pola Podgórska
Piotr Podgrodzki
Urszula Powierża
Oliwia Rakowska
Zuzanna Sikora
Michał Skorupa
Alisa Skrypka
Oliwia Smolińska
Grzegorz Sobczak
Wojciech Socha
ADELA SOŁTYSIK
Hanna Staniewska
Łucja Stankevičs
Rafał Strupiński
Piotr Szczepanik
MICHAŁ TURBAK
Adela Tymińska
Franciszek Utnicki
Tomasz Wacławski
Alan Wielgosz
Bartłomiej Wijata-Jędrzejewski
Liliana Wilczyńska
Mikołaj Woźniak
Filip Zapadka
Aleksander Zdyb
Dawid Zięba

Przedszkole Niepubliczne „Progresja” II Oddział ogólnodostępny – czterolatki 2016

Lp.

Imię

Nazwisko

1 Kacper Balkiewicz
2 Laura Chrzanowska
3 Maja Drzymała
4 Lena Dzięgielewska
5 Julian Grochecki
6 Alicja Janeczek
7 Alisiia Kalinina
8 Jakub Krakowian
9 Nika Kyc
10 Anastazja Marcinkowska
11 Alicja Matla
12 Maria Matras
13 Maja Milewska
14 Nikodem Moczydowski
15 Oliwia Moskwa
16 Konstanty Piotrowski
17 BARTOSZ PRYLEWSKI
18 Wiktor Remkowski
19 Urszula Roguska
20 Kamila Rzońca
21 Maciej SIENKIEWICZ
22 Patryk Szymański
23 Bartosz Wetoszka
24 António Zalewski-Lopes Figueiredo

Przedszkole Niepubliczne „Progresja” II Oddział ogólnodostępny – pięciolatki 2015

Lp.

Imię

Nazwisko

Brak danych

Przedszkole Niepubliczne „Progresja” II Oddział ogólnodostępny – sześciolatki 2014 i dzieci z odroczonym obowiązkiem szkolnym

Lp.

Imię

Nazwisko

Brak danych

 

 

22.05.2020 Listy przyjęć Rekrutacja 2020/2021 – listy kandydatów przyjętych

22.05.2020 Listy przyjęć Rekrutacja 2020/2021 – listy kandydatów przyjętych

Lista kandydatów przyjętych

Przedszkole Niepubliczne „Progresja” II Oddział ogólnodostępny – trzylatki 2017

 

Imię

Nazwisko

Pola Aleksandrowicz
Hanna Bidzińska
TYMON DERLATKA
Amarachi Ezerioha
Antoni Gierczak
Ignacy Gralewicz
Anna Gudra
Amelia Hołda
Lidia Horodyńska
Antoni Korczyński
Jakub Kowalczyk
Aleksandra Kowalik
ALEKSANDER KOWALSKI
Klaudia Kowarska
Ignacy Kyc
Franciszek Lis
Marcin Lubikowski
Jan Łach
Gabriela Malińska
Mia Masny
Antonina Osial
NATALIA PLESKOT
Alicja Polarczyk
Tymoteusz Radzymin
Jakub Ruraż-Lipiński
Tomasz Rytka
Oliwia Sęktas
Igor Sielezin
Mateusz Stasiński
IGOR SURTEL
Emilia Trześniewska
Radzimir Waląg

Najniższa liczba punktów: 56.156744

Przedszkole Niepubliczne „Progresja” II Oddział ogólnodostępny – czterolatki 2016

 

Lp.

Imię

Nazwisko

1 Stanisław Folaron
2 Oliwier Pawełczak

Najniższa liczba punktów: 316.0

Przedszkole Niepubliczne „Progresja” II Oddział ogólnodostępny – pięciolatki 2015

 

Lp.

Imię

Nazwisko

Brak danych

 

Przedszkole Niepubliczne „Progresja” II Oddział ogólnodostępny – sześciolatki 2014 i dzieci z odroczonym obowiązkiem szkolnym

 

Lp.

Imię

Nazwisko

Brak danych