O nas – Przedszkola Progresja

O naszym przedszkolu - Ul. Pasłęcka

Nasze pierwsze przedszkole otworzyliśmy na Białołęce – 1 września 2005 roku, przy ulicy Erazma z Zakroczymia 12.

Od samego początku staraliśmy się stworzyć przede wszystkim ciepłą i przyjazną atmosferę dzieciom, gdyż uważamy, że tylko w takich warunkach maluchy mogą się prawidłowo rozwijać. Dlatego bardzo starannie dobieramy kadrę nauczycielską. Nasze nauczycielki, oprócz odpowiednich kwalifikacji zawodowych, są ciepłe i uśmiechnięte – po prostu lubią dzieci i swoją pracę.

Możemy śmiało stwierdzić, że to podejście przyniosło efekty. Jesteśmy dumni z dobrych opinii o przedszkolu. Cieszymy się kiedy maluszki z uśmiechem i entuzjazmem przychodzą do przedszkola, a rodzice powierzają nam ich młodsze rodzeństwo.

1 września 2010 roku otworzyliśmy nasze drugie przedszkole na Białołęce, przy ulicy Pasłęckiej 1B.

Wraz z otwarciem nowej placówki chcemy w dalszym ciągu ciężko pracować na zaufanie, jakim zarówno Wy, jak i Wasze pociechy nas obdarzyliście.

Przedszkola są wpisane do Ewidencji Szkół i Placówek Niepublicznych prowadzonej przez Miasto Stołeczne Warszawa pod numerem 139 PN.

Nadzór nad przedszkolami sprawuje Kuratorium Oświaty w Warszawie.

Przedszkole przy ulicy Pasłęckiej 1B mieści się w domu jednorodzinnym.

Przedszkole zapewnia dzieciom duże oraz przestronne sale.

Wszystkie sale są dobrze nasłonecznione, wyposażone w nowoczesny sprzęt, meble oraz zabawki i pomoce dydaktyczne.

Wszystkie zajęcia odbywają się w salach dydaktycznych dzieci.

Z każdej sali jest bezpośrednio wejście do łazienek dla dzieci.

Zdajemy sobie sprawę z tego, jak ważne jest, aby dieta naszych przedszkolaków była zbilansowana i bogata w składniki odżywcze i witaminy. Dlatego w naszym przedszkolu dzieci jedzą zdrowo, posiłki są świeże i urozmaicone. Przedszkole współpracuje ze sprawdzoną firmą kateringową, która specjalizuje się w zdrowym żywieniu.

Przedszkole posiada własny, duży plac zabaw wyposażony w bezpieczne i atestowane urządzenia.

Przedszkole dysponuje wydzielonym parkingiem dla samochodów.

Ul. Pasłęcka

ul. Pasłęcka 1B, 03-137 Warszawa
E-mail: paslecka@przedszkolaprogresja.pl

Ul. Erazma z Zakroczymia