Prywatne Przedszkole Dwujęzyczne Warszawa Tarchomin

Nauka języków obcych to jeden z najważniejszych kwestii w rozwoju każdego człowieka. Umiejętność posługiwania się obcą mową sprawia, że dana osoba może porozumieć się z kimś spoza własnego kraju, a także łatwiej jest jej zrozumieć treści w danym języku, jeśli gdzieś się pojawią.

Aby maksymalnie uprościć sobie proces przyswajania obcej mowy, warto zacząć już od najmłodszych lat. Naukowcy wielokrotnie udowodnili, że dziecięcy umysł jest tak idealnie chłonny, że potrafi przyjąć ogrom informacji w bardzo krótkim czasie. Ograniczenia w tym zakresie postawione są dość daleko, jednak w przypadku maluchów również istnieje pewna granica, kiedy ich mózgi przestają przyswajać dane z tą samą prędkością. Dlatego warto zadbać o odpowiednią edukację możliwie jak najwcześniej i zapisać się do prywatnego przedszkola dwujęzycznego Warszawa Tarchomin.

Przedszkole dwujęzyczne Warszawa Tarchomin - dlaczego warto wybrać tego typu placówkę?

Język angielski już od dłuższego czasu prowadzi ekspansję na inne kraje Europy i świata. Jej rezultatem jest jego wszechobecność, a niekiedy nawet wyparcie polskiej mowy z różnych środowisk. To z kolei wymusza na ludziach konieczność opanowania go w stopniu przynajmniej komunikatywnym. Dzieci i młodzież również dotyczy ta sytuacja.

W przypadku, gdy rodzice chcą, aby ich pociecha płynnie posługiwała się więcej niż jednym językiem, powinni zapisać ją do dwujęzycznego przedszkola. Na warszawskim Tarchominie znajduje się jedna z naszych placówek Progresja. Dlaczego wybór takiego miejsca to opłacalna inwestycja w edukację dziecka?

Zdecydowanie się na nasze przedszkole dwujęzyczne na warszawskim Tarchominie sprawia, że pociecha otrzymuje szersze możliwości w zakresie nauki obcej mowy. Wykwalifikowani nauczyciele doskonale wiedzą, w jaki sposób podejść do maluchów, aby te podejmowały próby kontaktu po angielsku nie tylko z dorosłymi, ale również między sobą. Służą ku temu różne zabawy, zagadki, zajęcia ruchowe i artystyczne, a także pozytywne podejście do różnego rodzaju niepowodzeń.

Dwujęzyczne przedszkole Warszawa Tarchomin - w jaki sposób działamy?

Działalność naszego przedszkola na warszawskim Tarchominie nie polega na tradycyjnej nauce języka, podobnej do tej realizowanej w szkole. Już jakiś czas temu specjaliści udowodnili bowiem, że tego typu metody nie odznaczają się najwyższą skutecznością. Aby sprawić, że maluchy zaczną swobodnie posługiwać się obcym językiem, otaczamy je nim, w naturalny sposób wprowadzamy go do codzienności całego przedszkola na warszawskim Tarchominie.

Aby dzieci bezproblemowo oswoiły się z obco brzmiącą mową, jest ona naturalnie wykorzystywana w codziennych czynnościach w naszym prywatnym przedszkolu na warszawskim Tarchominie. Nad każdą grupą pieczę sprawuje dwóch nauczycieli - polsko- oraz angielskojęzyczny. Obaj komunikują się z pociechami we własnym języku. To wymusza na dzieciach próbę zrozumienia przekazanej informacji, a następnie udzielenia na nią odpowiedzi. W ten sposób obie strony w naszym dwujęzycznym przedszkolu na warszawskim Tarchominie naśladują naturalny proces komunikacyjny, zachodzący w bilingwalnym środowisku.

Prywatne przedszkole Warszawa Tarchomin - metody nauczania

Nauczyciele zatrudnieni w naszych dwujęzycznym przedszkolu na warszawskim Tarchominie zostali odpowiednio przygotowani do pracy z dziećmi w tak specyficznych warunkach. Dzięki temu znają skuteczne metody, które wspierają maluchy nie tylko w nauce języka, ale również w rozwoju. Co więcej, oba te procesy zachodzą jednocześnie, co sprawia, że bardzo dobrze się uzupełniają - prywatne przedszkole Warszawa Tarchomin.

W naszym prywatnym przedszkolu na warszawskim Tarchominie dydaktycy zachęcają dzieci do wyrażania siebie w trakcie zajęć artystycznych, muzycznych, teatralnych i tanecznych. Maluchy mają okazję przygotowywać własne projekty, poznawać zjawiska zachodzące w naturze, bawić się, a także odkrywać kulturę państw anglojęzycznych. Mając styczność z tymi wszystkimi obszarami, dzieci poznają ich specyfikę zarówno po polsku, jak i po angielsku.

Zachęcamy rodziców i opiekunów do kontaktowania się z nami w celu zapoznania się ze szczegółami nauki w naszym prywatnym przedszkolu na warszawskim Tarchominie. Co więcej, udzielimy odpowiedzi na wszystkie pojawiające się pytania.