Prywatne przedszkole dwujęzyczne Warszawa Białołęka

Przedszkole dwujęzyczne to doskonała propozycja dla wszystkich rodziców, którzy chcą wspierać swoje dzieci od najmłodszych lat w nauce języka angielskiego. Nasze przedszkole opracowało nowatorską technikę nauki, która jest przyjazna dla maluchów. To doskonały sposób na zapoznanie dzieci z językiem obcym poprzez zabawę oraz codzienne czynności. Przedszkole w Warszawie (Białołęka) dostępne jest dla wszystkich zainteresowanych rodziców. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.

Przedszkole dwujęzyczne Warszawa Białołęka

Nauka języka obcego od najmłodszych lat sprawia, że dzieci bardzo szybko przyswajają podstawowe umiejętności, a na dalszych etapach edukacji nie mają problemów z nauką. Im szybciej maluch będzie miał kontakt z językiem obcym, tym szybciej stanie się on dla niego czymś naturalnym. Na prywatne przedszkole w Warszawie Białołęka decydują się często małżeństwa, w których jedna osoba jest cudzoziemcem, ale także osoby, które chcą od najmłodszych lat zainwestować z rozwój swojej pociechy. Przedszkole (Warszawa Białołęka) to miejsce, gdzie opiekunowie używają dwóch języków, co pozwala dzieciom zrozumieć kontekst sytuacji, a także zapamiętać codzienne wyrażenia i zwroty językowe. Jakie metody nauczania wykorzystywane są w naszym przedszkolu dwujęzycznym - Warszawa (Białołęka)?

Każdą grupą dzieci opiekuje się dwóch nauczycieli - jeden polskojęzyczny, a drugi anglojęzyczny. Nasza technika opiera się na ciągłym komunikowaniu się z dziećmi w obu językach, bez wyraźnego podziału. W ten sposób najmłodsi mają stały kontakt z językiem obcym, który wykorzystywany jest w różnych sytuacjach - podczas spożywania posiłków, w trakcie zabawy, zajęć edukacyjnych czy toalecie. Daje to podobne wrażenie do tego, gdy dwójka rodziców komunikuje się w różnych językach. W trakcie zajęć w naszym prywatnym przedszkolu (Warszawa Białołęka) język angielski oraz polski wykorzystywany jest podczas zajęć merytorycznych - plastycznych, artystycznych, tanecznych i teatralnych, dzięki temu maluch poznaje odpowiednie do swojego wieku słownictwo, często o wiele bardziej naturalne niż później w trakcie zajęć szkolnych. Przedszkole Warszawa Białołęka - nasza technika sprawia, że nauka języka jest bardzo przyjazna i nie obciąża nadmiernie małych uczniów.

Prywatne przedszkole Warszawa (Białołęka)

Nauka w naszym przedszkolu (Warszawa - Białołęka) opiera się również na poznawaniu zwyczajów oraz tradycji krajów anglojęzycznych. Mali uczniowie poznają kulturę, kuchnię, a także ciekawe zwyczaje związane z innymi krajami. Nauka odbywa się poprzez słuchanie muzyki, rozwiązywanie rebusów oraz zgadywanek, co dodatkowo rozwija kreatywność oraz stymuluje rozwój najmłodszych. Dbamy również o zrównoważoną aktywność fizyczną oraz stały kontakt z naturą, a także poznawanie języka w takich warunkach. Spacery oraz wycieczki wśród miejskiej zieleni do doskonały sposób na poznanie kolejnej bazy słownictwa. Nasz technika jest przyjazna dla dzieci - stawiamy na powtarzanie poprawnych form, jednocześnie nie wskazując na błędy, które popełnia maluch. Przyswojenie odpowiednich umiejętności wymaga czasu oraz ciągłego kontaktu z językiem. Nie należy zmuszać dzieci do większej pracy, co może zniechęcać do dalszej nauki oraz być czynnikiem demotywującym.

Dwujęzyczność pozwala dzieciom na swobodną komunikację w obu językach, co może okazać się bardzo przydatne i pomocne w dalszym życiu. Wybierając przedszkole dwujęzyczne - Warszawa Białołęka, inwestujemy w rozwój dziecka, a także jego przyszłość. Nasza placówka posiada doświadczoną kadrę dydaktyczną, która wspiera dzieci w rozwoju ich umiejętności językowych. Podstawą jest tutaj zabawa oraz wykorzystanie codziennych sytuacji. Można odnaleźć nas w aż 3 lokalizacjach na terenie Warszawy. Oferujemy ciekawą ofertę dla wszystkich rodziców oraz ich pociech. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą. Pracownicy odpowiedzą na wszystkie pytania i wyjaśnią wątpliwości związane z naszą ofertą prywatnego przedszkola w Warszawie - Białołęka.